PCKZ

O nas

Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego jest firmą szkoleniową działającą na rynku Wielkopolski od 2010 roku. W ofercie PCKZ znajduje się wiele kursów zawodowych, takich jak operatorzy wózków jezdniowych, operatorzy urządzeń podlegających pod UDT (suwnice, cięgniki, żurawie warsztatowe, dźwigi, podesty ruchome, układnice magazynowe, windy i inne). Realizujemy również kursy przygotowujące do egzaminów na konserwatorów powyższych urządzeń. Prowadzimy szkolenia przygotowujące do egzaminów elektrycznych – grupa I (SEP) oraz energetycznych – cieplnych grupa II i gazowych grupa III (PZITS) w zakresie dozoru, eksploatacji i pomiarów. Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Systematycznie dostosowujemy ofertę szkoleniową do potrzeb rynku pracy. Mając to na uwadze, proponujemy pełen zakres zdobycia kwalifikacji spawalniczych. Posiadamy w ofercie kursy spawania w następujących metodach: gazowe 311, elektryczne 111, MAG 135, TIG 141, MIG 131 we wszystkich stopniach i rodzajach materiałów oraz kursy operatorów urządzeń spawalniczych i przecinaczy termicznych. Oferujemy również przygotowanie do egzaminu weryfikacyjnego odnawiającego ważność uprawnień spawalniczych (wraz z wydaniem certyfikatu Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach).

Kierując się zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników, poszerzyliśmy ofertę szkoleniową o szkolenia budowlane. Proponujemy szkolenia z zakresu zagęszczarek i ubijarek wibracyjnych, przecinaków, narzędzi udarowych, pił mechanicznych oraz rusztowań budowlanych. Kursy kończą się państwowym egzaminem przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Prowadzimy również wiele szkoleń dofinansowywanych ze środków unijnych pozwalających na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych lub podniesienie poziomu kompetencji i umiejętności kluczowych.

W ofercie dla firm proponujemy pełną obsługę BHP, zapewniając opracowanie kompletnej dokumentacji zgodnej z aktualnym stanem prawnym, a także kontrole w zakresie bezpieczeństwa w Państwa firmie.

Zaufało nam wielu klientów: międzynarodowe firmy, jak również małe, lokalne przedsiębiorstwa. W roku 2015 przeszkoliliśmy ponad 2 tysiące kursantów, w tym: w zakresie szkoleń BHP – ponad tysiąc, operatorów wózków jezdniowych – ponad 200 i spawaczy – ponad 350.

Referencje

Kontakt
Skontaktuj się z nami
telefon
Telefon stacjonarny
61 662 40 13
telefon
Telefon mobilny
+48 507111032
email
Adres e-mail
biuro@pckz.poznan.pl