PCKZ

Kursy weekendowe spawania, szkolenia elektryczne, kursy UDT – Poznań

Poznańskie Centrum Kształcenia zawodowego oferuje swoim kursantom między innymi:

Proponujemy pełen zakres zdobycia kwalifikacji spawalniczych. Prowadzimy kursy spawania w następujących metodach: gazowe 311, elektryczne 111, MAG 135, TIG 141, MIG 131 we wszystkich stopniach i rodzajach materiałów oraz kursy operatorów urządzeń spawalniczych i przecinaczy termicznych. Oferujemy również przygotowanie do egzaminu weryfikacyjnego odnawiającego ważność uprawnień spawalniczych (wraz z wydaniem certyfikatu Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach).

Prowadzimy ponadto szkolenia przygotowujące do egzaminów elektrycznych – grupa I (SEP) – oraz energetycznych: cieplnych grupa II i gazowych grupa III (PZITS) w zakresie dozoru, eksploatacji i pomiarów.

Proponujemy także szkolenia z zakresu zagęszczarek i ubijarek wibracyjnych, przecinaków, narzędzi udarowych, pił mechanicznych oraz rusztowań budowlanych. Kursy kończą się państwowym egzaminem przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.

Odpowiadając na potrzeby osób pracujących zawodowo, otwieramy się także na kursy weekendowe spawania, natomiast większość naszych szkoleń odbywa się w tygodniu. Warto na bieżąco śledzić naszą zakładkę z terminami i zapisać się na szkolenie w odpowiadającym dniu.

Zapraszamy!

Sprawdź naszą ofertę kursów zawodowych w Poznaniu

Kontakt
Skontaktuj się z nami
telefon
Telefon stacjonarny
61 662 40 13
telefon
Telefon mobilny
+48 507111032
email
Adres e-mail
biuro@pckz.poznan.pl
arrow